MOSKITIERY

Moskitiery

Prostym i bardzo skutecznym rozwiązaniem, które ochroni nas przed inwazją owadów, jest zastosowanie w oknach praktycznych moskitier, które doskonale sprawdzą się w przypadku okien rozwiernych oraz rozwierno – uchylnych. W naszej ofercie posiadamy 4 rodzaje moskitier:

Moskitiera plisowana – jest to nowy rodzaj moskitier. Siatka składa się w harmonijkę, a po zwinięciu zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu nie mamy utrudnionego dostępu do funkcjonalności okna. Całość wykonana jest w ramkach aluminiowych, które suwają się w konstrukcji moskitiery. Bardzo wygodne i niesprawiające kłopotów rozwiązanie.

Moskitiera klasyczna – najczęściej stosowana moskitiera w ramce stałej. Bardzo prosta w zakładaniu i zdejmowaniu. Bez problemu można ją czyścić. Siatka z włókna szklanego nie parcieje i nie trzeba jej wymieniać co kilka miesięcy. Profil z aluminium biały, brązowy lub okleinowany, dopasowany pod kolor drewna.

Moskitiera rolowana – jest montowana od zewnątrz na ramie okiennej. Mechanizm znajduje się w kasecie z prowadnicami wraz z systemem sprężynowym, który zwija siatkę do kasety. Błyskawiczne zwijanie, rozwijanie siatki pozwala nam na korzystanie z pełnej funkcjonalności okna (np. wykładanie pościeli). Można ją stosować zarówno do małych okien, jak i drzwi balkonowych.

Moskitiera drzwiowa – składa się z siatki przeciwko owadom. Jest umieszczona we wzmocnionej ramie aluminiowej, otwieranej na zawiasach lub działającej na zasadzie drzwi przesuwnych. Tego typu moskitierę można dodatkowo wyposażyć w zawiasy samozamykające siatkę, które posiadają wygodne uchwyty, otwierające i zamykające całą konstrukcję. Alternatywę dla takiego rozwiązania stanowią zamki magnetyczne.

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami