O NAS

O nas

Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór przesłon okiennych takich jak rolety, plisy, żaluzje, moskitiery czy markizy. Produkty są dostępne w systemach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, wykorzystujących sterowania mechaniczne oraz automatyczne.

Oferujemy duży wybór detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali czy drewna.

Proponujemy rozwiązania nowoczesne i estetyczne, cechujemy się dbałością o funkcjonalność i wzornictwo, a oferowane przez nas przesłony okienne są wykonane z najwyższej jakości materiałów, cieszących się gwarancją przez długie lata.

Realizujemy produkty pod indywidualne zamówienie, co sprawia, że każde wnętrze jest wyjątkowe i posiada niepowtarzalny charakter.

Ciekawy design w połączeniu ze szczególną dbałością o szczegóły, doświadczenie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, a także wykorzystywanie zaawansowanej technologii w produkcji komponentów i systemów przesłon okiennych, składają się na wyjątkowość naszych produktów.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, terminowość i rzetelność. Od lat cieszymy się zaufaniem klientów indywidualnych, firm oraz instytucji z całej Polski. Zaufały nam takie instytucje jak: Zamek Królewski w Warszawie, Ministerstwo Sprawiedliwości, Hotel Platinum Towers. Centralny Szpital MSWiA wyposażyliśmy w rolety z tkaninami posiadającymi atesty higieniczne, antybakteryjne oraz zmywalności.

Zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami