Pergole z dachem aluminowym-żaluzyjnym

wodoszczelnym

 

Pergole tarasowe z dachem aluminiowym – Lamelowym – Żaluzyjnym

 

Rozwiązania, które oferujemy, zdecydowanie wyróżniają się na rynku pod względem funkcjonalności oraz estetyki wykonania.

Dwa modele lameli w ofercie! – Lamele obrotowe uchylne oraz lamele uchylne z funkcją zwinięcia na ścianę (NOWOŚĆ!).

Pergole aluminiowe – lamelowe (pergole z dachem żaluzyjnym) są proste obsłudze a zarazem bardzo zaawansowane technologicznie. Posiadają szereg urządzeń, sterowników ukrytych w konstrukcji aluminiowej, co sprawia, że sam wygląd pergoli wydaje się lekki. Pergole PIOGAL wyróżniają się funkcjonalnością, niebanalnym, nowoczesnym charakterem a także wytrzymałością na wszelkie warunki atmosferyczne. Dostajemy tu najsolidniejszą konstrukcję na rynku. To jeden z najnowocześniejszych produktów, coraz chętniej wybierany przez klientów, co nie jest zaskoczeniem. Jest to przemyślane rozwiązanie, które fantastycznie chroni przed słońcem, deszczem oraz śniegiem! Dwa warianty montażu: Pergola lamelowa przyścienna oraz pergola lamelowa wolnostojąca.

Uzyskaj SALON W OGRODZIE!

Konstrukcja aluminiowa jest wzmacniana we wszystkich elementach. Nasz dach lamelowy może udźwignąć napór śniegu do wagi 5 ton. Same lamele są tak zaprojektowane, żeby odprowadzały wodę przy otwierającym się po deszczu mokrym dachu – poza pergolę. Wytrzymałe i nowoczesne lamele zadaszenia powalają na kąt otwierania od 0st do 110st zapewniając bardzo dobrą regulację natężenia światła słonecznego.

Pergole pozwalają nam na łączenie modułów, więc mamy nieograniczone możliwości tworzenia dużych konstrukcji. Pojedynczy moduł może mieć wymiar do 420cm x 700cm. Można je łączyć w jednym rzędzie nawet do 4 modłów (28 metrów) lub tworzyć pergolę narożną. Pergola narożna także może być stworzona z kilku modułów. PERGOLA LAMELOWA dachowa jest idealnym uzupełnieniem do nowoczesnych domów. Tego rodzaju konstrukcję można stosować jako pergolę do popularnych opasek, słupów betonowych w bryle budynku.

                                          Pergolę żaluzyjną – lamelową możemy wyposażyć w szereg dodatkowych urządzeń takich jak:

– Oświetlenie LED w formie listew LED lub punktów LED w dachu pergoli lub na konstrukcji po jej obwodzie.

– Rolety boczne ZIP – Screen ,

– Czujniki pogodowe (SOMFY, TELECO)

– Promienniki ciepła na podczerwień (TOSHIBA)

– Nagłośnienie

– Ściany boczne ze szkła

– Shuttersy (aluminiowe ściany żaluzyjne)

– Inteligentne Rolety solarne Bubendorff (połączenie żaluzji fasadowej i rolety aluminiowej zewnętrznej w jednym)

Oświetlenie LED montowane jest w belkach dachowych w formie punktowych lampek LED – sterowane pilotem razem z pergolą z funkcją ściemniania. Wszystko to sprawia, że rekreacyjna przestrzeń przed domem lub w jego otoczeniu zyskuje nową funkcjonalność. Upalne lato nie jest straszne a wręcz zamienia nam taras w zacienioną oazę zachęcającą do wypoczynku na świeżym powietrzu zarówno w suche jak i deszczowe dni.

Dlaczego warto skorzystać z rozwiązań oferowanych przez PIOGAL?

Przede wszystkim bardzo dbamy o to, aby nasze pergole tarasowe przyścienne z dachem lamelowym produkowane były z solidnych i trwałych komponentów odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Posiadamy najgrubsze słupy aluminiowe (13×13 cm oraz 12×12 cm) Aluminiowe lamele są wzmacniane, wewnątrz żebrowane, wykonane z grubego aluminium, dzięki czemu możemy chodzić po dachu pergoli. To wszystko sprawia, że przez wiele lat zachowują swoją funkcjonalność, walory wizualne i w gruncie rzeczy ich zakup to po prostu świetna inwestycja. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego i wyróżniającego się estetyką rozwiązania, koniecznie przyjrzyj się naszej propozycji!

Zapraszamy do kontaktu! MONTAŻE WYKONUJEMY Z DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ!