PLISY WARSZAWA

Plisy Warszawa

Plisy Warszawa są idealnym rozwiązaniem dla każdego rodzaju okien – świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku okien w kształcie okręgu czy trójkąta, jak i trapezu. To uniwersalne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających powierzchni. Dlaczego?

Wygoda w sterowaniu plisami polega na możliwości składania ich zarówno w górę, jak i w dół, co zapewnia dokładną kontrolę nad światłem słonecznym w pomieszczeniach. Jednocześnie plisy po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, więc jest to idealne rozwiązanie także dla dużych okien. Dzięki specjalnym prowadnicom plisy okienne można również zamontować w oknach dachowych.

Plisy okienne – Rolety plisowane

W naszej ofercie znajduje się wiele tkanin poliestrowych, które są odporne na zanieczyszczenia i zabrudzenia, co stanowi wielką zaletę w utrzymaniu czystości w domu. Dodatkowo oferujemy duży wybór barw i wzorów, pozwalających skomponować indywidualną osłonę okienną.

Rolety plisowane doskonale sprawdza się w przestrzeniach okien dachowych jako żaluzje plisowane. Montowane produkty mogą być materiałowe, plastikowe lub drewniane. Oferujemy wysoką jakość produktów, a usługi montażu są na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do obejrzenia innych rozwiązań na okna, takich jak:

  • moskitiery
  • rolety dzień-noc
  • rolety rzymskie
  • plisy rolety
  • żaluzje
  • indywidualnie dopasowane

Zachęcamy do kontaktu Klientów z Warszawy oraz wszystkich okolicznych miejscowości na terenie województwa mazowieckiego.

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami