ROLETY DZIEŃ NOC WARSZAWA

Rolety Dzień Noc Warszawa

Rolety dzień noc w kasecie aluminiowej na terenie Warszawy to wewnętrzne osłony okienne pozwalające uzyskać optymalne zaciemnienie zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Charakteryzują się dwoma równoległymi tkaninami, każda z nich składa się z naprzemiennych pasów kryjących i transparentnych. Przesuwając tkaniny względem siebie, przykrywasz pasy przezroczyste kryjącymi. W ten sposób regulujesz stopień zaciemnienia.

Rolety dzień noc Warszawa mechanizm

Rolety dzień noc są wyposażone w samohamujący mechanizm zapobiegający nagłemu opadnięciu rolety, co zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania.

System UNI – System w roletach dzień noc. Sprawdź ich użycie na oknie

Roleta dzień noc jest wyposażona w system UNI – podstawowy i najbardziej popularny system rolet kasetowych. Niekwestionowaną zaletą rolety materiałowe dzień noc jest niewielka, estetyczna kaseta oraz lekko i płynnie pracujący samohamujący mechanizm. Szeroka gama kolorów tkanin i oklein kaset imitujących drewno, sprawia, że roleta doskonale komponuje się z całością okna. Rolety doskonale nadają się do osłonięcia zarówno samej szyby skrzydła okiennego jak i wnęki zasłaniając otwór okienny. Roleta dzień noc jest przykręcana do listwy przy szybowej, podobnie jak płaskie i estetyczne prowadnice.

Rolety dzień i noc nie prześwitują, dlatego doskonale sprawdzają się w miejscach o takich jak sypialnia czy łazienka, w których poczucie prywatności jest niezwykle ważne.

Noc rolety dzień – Sprawdź gdzie w Warszawie montujemy systemy rolet

Montaż rolet dzień noc przebiega bardzo sprawnie. Rolety dzień noc można montować na kilka sposobów np. do okna, sufitu lub ściany. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji dzień noc rolety poniżej na zdjęciach z:

 • Warszawa Mokotów
 • Warszawa Bielany
 • Warszawa Ursynów
 • Warszawa Wilanów
 • Warszawa Targówek
 • Warszawa Bemowo
 • Warszawa Włochy
 • Warszawa Śródmieście
 • Warszawa Ursus
 • Warszawa Wola
 • Warszawa Wawer
 • Warszawa Białołęka
 • Warszawa Rembertów
 • oraz okolice

Zapraszamy do obejrzenia innych osłon okiennych takich jak np. moskitiery okienne, żaluzje, zasłony lub montaż rolet materiałowych i zaciemniających.  Wszystkie dane techniczne, rodzaje oferty, specyfika wnętrza rolet udzielamy na życzenie klienta telefonicznie bądź w siedzibie firmy. Sprawdź naszą bogata ofertę kolorów rolet takich jak np: dąb bagienny czy złoty dąb.

Rolety dzień noc na wymiar. Dopasowane do okna dla każdego pomieszczenia

 

Nie można zaprzeczyć, że niewiele na rynku jest ciekawszych rozwiązań jeśli chodzi o zasłanianie okien, niż rolety dzień nocy. Wszystko dlatego, że mamy do czynienia z bardzo funkcjonalnymi produktami – mowa tutaj o połączeniu stylu dopasowanego do danego pomieszczenia z pełnym dostosowaniem do oczekiwań odnośnie komfortu użytkowania. Rolety dzień noc są nie tylko niezwykle proste w obsłudze, ale również gwarantują doskonałe wrażenia związane z przepustowością światła – dzięki nim można w pełni ustalić dokładnie taką jasność, na jaką mamy ochotę, a wszystko za pośrednictwem dosłownie kilku ruchów. Warto zwrócić uwagę na rolety dzień noc wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz gwarantujące pełne dopasowanie do ramy okiennej – w związku z tym należy skierować swoje kroki w stronę firmy takiej jak nasza – gwarantujemy najwyższej jakości rolety dzień noc na wymiar.

 

Rolety dzień noc z małą żyłką

 

Ten rodzaj rolet dzień noc jest zdecydowanie najprostszy pod względem konstrukcyjnym, ale przy tym również najtańszy. Charakteryzuje się skromną budową oraz żyłką, którą możemy regulować dostęp do światła. Mimo tego, że mamy do czynienia z wersją budżetową, to powinna spełnić wszystkie wymagania odnośnie komfortu użytkowania oraz wytrzymałości.

 

Roleta dzień noc w kasecie

 

Rolety dzień noc w kasecie mają to do siebie, że według wielu osób są najbardziej estetyczną formą tego rodzaju wystroju wnętrza. Charakteryzują się także znaczną wytrzymałością ze względu na użycie aluminium oraz PCV do budowy całej konstrukcji; poza tym można przebierać w licznych materiałach, których wygląd, kolor oraz wzór można bez problemu dopasować do ogólnej charakterystyki pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest urządzone w nowoczesnym, czy klasycznym i tradycyjnym stylu.

 

Rolety dzień noc wolnowiszące

 

Tutaj mamy z kolei do czynienia z roletami zasłaniającymi największe obszary – wszystko dlatego, że konstrukcja pozwala na zamontowanie naprawdę solidnego kawałka materiału, dzięki któremu niestraszne są temu rozwiązaniu nawet największe okna czy drzwi balkonowe. Będzie to idealne rozwiązanie do większych budynków oraz nowoczesnych domów charakteryzujących się wielkimi oknami.

 

Rolety dzień noc wolnowiszące w kasecie

 

Wolnowiszące rolety dzień noc w kasecie to z kolei opcja dla najbardziej wymagających estetów i osób, które cenią sobie nowoczesne, aczkolwiek niezwykle uniwersalne rozwiązania. Ich elegancja oraz znakomita prezencja to kwestie bezsprzeczne, w związku z czym będą optymalnym wyborem w najbardziej eleganckich i bogato wyposażonych wnętrzach.

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami