ROLETY SCREEN (REFLEKSOLE)

Rolety screen (refleksole)

Osłoną, która w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością, jest roleta tekstylna typu screen, zwana także refleksolą. Jest uszyta z tkaniny o strukturze drobnej siatki, która rozprasza światło, absorbuje i skutecznie odbija promienie UV, a także pozwala na naturalne schłodzenie pomieszczenia.

Tkaniny refleksoli, które oferujemy, są wykonane z włókien poliestrowych oraz szklanych pokrytych PCW. To co je wyróżnia, to odporność mechaniczna oraz stabilność nawet przy ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Refleksole sprawdzą się doskonale zarówno w wysokiej temperaturze, jak i w czasie mrozów. Tkaniny dostępne są w wielu wersjach, o różnej gęstości i przezierności, a także w bogatej kolorystyce.

Refleksole przeznaczone do montażu zewnętrznego wyposażone są w aluminiowe kasety o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Ekstrudowana kaseta umożliwia wykonanie osłony o wielkości nawet 5 x 4 m. Refleksole zewnętrzne mają z reguły prowadnice listwowe z ekstrudowanego aluminium lub linki prowadzące ze stali nierdzewnej. Osłony te wykonywane są w wersji do montażu fasadowego, wnękowego lub podtynkowego. W ostatnim wariancie kaseta z ekstrudowanego aluminium wyposażona jest we wypust umożliwiający nałożenie tynku.

Oferujemy również refleksole do montażu wewnętrznego w dwóch wersjach. Zarówno w kasecie z aluminium, jak i w wersji bezkasetowej. Można je zamówić z prowadnicami linkowymi ze stali nierdzewnej lub w wersji wolnowiszącej i montować do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Rolety do zastosowań wewnętrznych sterowane są ręcznie za pomocą metalowego łańcuszka lub belki dolnej. Możliwe jest także wyposażenie ich w silniki elektryczne i obsługiwanie pilotem lub smartfonem.

Refleksole są innowacyjnym rozwiązaniem cieszącym się popularnością na całym świecie. Te oferowane przez nas są wykonane z najwyższej jakości tkanin i materiałów. Służą przez długie lata.

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami