ROLETY SCREEN (REFLEKSOLE)

Rolety screen (refleksole)

Przedsiębiorstwo Piogal oferuje szeroki wybór nowoczesnych i estetycznych przesłon okiennych zewnętrznych, dzięki którym podniesiesz swój komfort oraz bezpieczeństwo. W tej kategorii przedstawiamy rolety screen, zwane także refleksolami. Sprawdź, czym się cechują i dlaczego warto postawić na to rozwiązanie w Twoim domu!

 

Rolety zewnętrzne screen – jak działają?

 

Ta tekstylne przesłona okienna uszyta jest z materiału o strukturze drobnej siatki, wykonanego z włókien poliestrowych lub szklanych pokrytych PCW. Dzięki temu mają unikalną właściwość absorbowania promieniowania UV oraz rozpraszania światła słonecznego. Ponadto są wyjątkowo odporne mechanicznie, a także niewrażliwe na blaknięcie, namakanie czy działalność niskich i wysokich temperatur.

Rolety zewnętrzne screen montowane są za pomocą aluminiowych kaset. Produkt ten wyposażony jest w prowadnice listwowe oraz linki prowadzące wykonane ze stali nierdzewnej. Montaż możliwy jest na trzy sposoby – do fasady, do wnęki oraz pod tynk. Sterownie możliwe jest dzięki silniczkom odpowiedzialnym za ruch góra-dół.

 

Jakie są zalety refleksoli?

 

Oferowane przez nas rolety zewnętrzne screen dostępne są w bogatej kolorystyce, a także w wielu wersjach gęstości i przezierności. Dzięki temu możliwe jest wybranie produktu, który doskonale wpisze się w estetykę całego domu, stając się jego integracyjną częścią.

Niewątpliwą zaletą refleksoli jest sposób, w jaki rozpraszają światło. Nie zaciemniają całkowicie pomieszczeń, a jedynie łagodzą ostre promienie słoneczne. To doskonały wybór do pokoi dziennych — salonów, gabinetów, biur. Sprzyjają pracy przy komputerze, ponieważ likwidują refleksy powstające na monitorach.

Refleksole ponadto zasłaniają widok z okna, dzięki czemu dają poczucie komfortu i prywatności, jednocześnie nie zabierając naturalnego światła słonecznego. Ponadto wyjątkowe właściwości odbijania promieni słonecznych sprawiają, że rolety screen ograniczają nagrzewanie się pomieszczeń latem, wspierając lub nawet całkowicie zastępując klimatyzację.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą rolet zewnętrznych typu screen przygotowaną przez firmę Piogal.

Osłoną, która w ostatnich latach cieszy się coraz większą popularnością, jest roleta tekstylna typu screen, zwana także refleksolą. Jest uszyta z tkaniny o strukturze drobnej siatki, która rozprasza światło, absorbuje i skutecznie odbija promienie UV, a także pozwala na naturalne schłodzenie pomieszczenia.

Tkaniny refleksoli, które oferujemy, są wykonane z włókien poliestrowych oraz szklanych pokrytych PCW. To co je wyróżnia, to odporność mechaniczna oraz stabilność nawet przy ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Refleksole sprawdzą się doskonale zarówno w wysokiej temperaturze, jak i w czasie mrozów. Tkaniny dostępne są w wielu wersjach, o różnej gęstości i przezierności, a także w bogatej kolorystyce.

Refleksole przeznaczone do montażu zewnętrznego wyposażone są w aluminiowe kasety o przekroju okrągłym lub kwadratowym. Ekstrudowana kaseta umożliwia wykonanie osłony o wielkości nawet 5 x 4 m. Refleksole zewnętrzne mają z reguły prowadnice listwowe z ekstrudowanego aluminium lub linki prowadzące ze stali nierdzewnej. Osłony te wykonywane są w wersji do montażu fasadowego, wnękowego lub podtynkowego. W ostatnim wariancie kaseta z ekstrudowanego aluminium wyposażona jest we wypust umożliwiający nałożenie tynku.

Oferujemy również refleksole do montażu wewnętrznego w dwóch wersjach. Zarówno w kasecie z aluminium, jak i w wersji bezkasetowej. Można je zamówić z prowadnicami linkowymi ze stali nierdzewnej lub w wersji wolnowiszącej i montować do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. Rolety do zastosowań wewnętrznych sterowane są ręcznie za pomocą metalowego łańcuszka lub belki dolnej. Możliwe jest także wyposażenie ich w silniki elektryczne i obsługiwanie pilotem lub smartfonem.

Refleksole są innowacyjnym rozwiązaniem cieszącym się popularnością na całym świecie. Te oferowane przez nas są wykonane z najwyższej jakości tkanin i materiałów. Służą przez długie lata.

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami