ROLETY W KASECIE

Rolety w kasecie

Popularne i funkcjonalne rolety w kasecie cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Odznaczają się niewielką i estetyczną kasetą, a także swobodnie działającym mechanizmem. Posiadamy dużą paletę kolorów i tkanin, dzięki którym można dopasować roletę do swoich indywidualnych wymagań.

Takie rolety są przykręcane, a prowadnice przyklejane do listew przyszybowych, co gwarantuje praktyczne i estetyczne rozwiązanie. Istnieje także możliwość montażu kasety do ściany. To idealne rozwiązanie w momencie, gdy mamy do czynienia z większym rozmiarem rolet.

Wolnowiszące rolety montowane do ściany lub sufitu to dobry sposób na przysłonięcie dużych powierzchni szklanych np. drzwi tarasowych czy balkonowych. Można je wykorzystać również do aranżacji wnętrza np. osłonięcia regału, czy jako ekranu projekcyjnego.

Warto jednak podkreślić, że rolety w kasecie prezentują się znacznie lepiej niż te wolnowiszące. Nowoczesna kaseta oznacza doskonałą estetykę i wygodę użytkowania. Każdy klient może dobrać optymalny kolor, który będzie korespondował z wystrojem wnętrza i ramy okiennej. Wśród naszych propozycji znajdują się również okleiny wykończeniowe przypominające drewno.

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami