ŻALUZJE DREWNIANE WARSZAWA

Żaluzje drewniane Warszawa

Żaluzje drewniane to idealna propozycja dla luksusowych, klasycznych, ale i nowoczesnych wnętrz. Ich zaletą jest możliwość dokładnej kontroli nad światłem, które przedostaje się do wnętrz. Oferujemy systemy sterowania mechanicznego oraz automatycznego, co zapewnia pełen komfort i wygodę w obsłudze żaluzji.

Zaletą takiego rozwiązania jest także wykorzystanie naturalnych drewnianych materiałów. Dzięki szlachetnym surowcom, z jakich zostały wykonane, żaluzje są eleganckie, i najlepiej sprawdzą się w klasycznie urządzonych wnętrzach.

Szeroki wybór żaluzji drewnianych

Oferujemy szeroki wybór kolorów drewna, a także możliwość wyboru dogodnego pióra żaluzji (25 lub 50 mm). Zapewniamy systemy z zastosowaniem sterowania za pomocą estetycznego łańcuszka, za którego pomocą można regulować kąt padającego światła, a także podnosić i opuszczać żaluzje. Proponujemy także systemy prowadzenia żyłkowego. W ten sposób można całkowicie swobodnie kontrolować pracę żaluzji, a także gwarantuje optymalne wystyganie jej tuż przy ramie okna. Wszystkie elementy wykończeniowe, takie jak: obciążnik sznurka, maskownice czy rynna dolna, są do siebie dopasowane..

W naszej ofercie znajdziesz żaluzje drewniane Warszawa, żaluzje aluminiowe idealnie współgrające z wnęką okienną oraz inne rozwiązania tego rodzaju. Montaż żaluzji wyprodukowanych przez nas jest niezwykle łatwy, a nasze żaluzje drewniane produkowane są z najwyższej jakości materiałów. W obecnych czasach niezwykle ważne jest dopasowanie żaluzji drewnianych do wyglądu całego pomieszczenia – w tym celu skontaktuj się z nami. Zerknij na nasz cennik żaluzji i dowiedz się, dlaczego drewniane żaluzje produkowane przez nas są najlepsze na własnej skórze. Będą pasować do każdego wnętrza i doskonale zaprezentują się w każdym pomieszczeniu. Atrakcyjne ceny to kolejna zaleta korzystania z naszych usług. Niezależnie od tego, czy wybierzesz żaluzje drewniane, czy żaluzje aluminiowe, z pewnością będą wyglądały świetnie w Twojej wnęce okiennej i na skrzydłach okiennych, w salonie oraz sypialni, gwarantując lepsze zaciemnienie. Galeria żaluzji – sprawdź ją! Sterowanie (elektrycznie) naszymi żaluzjami jest niezwykle przejrzyste, a każdą żaluzję możesz dopasować do swoich potrzeb. Praga Południe oraz inne dzielnice Warszawy to rejon, w którym działamy.

Zapewniamy wysoką jakość wszystkich wykorzystanych elementów i materiałów, dlatego z naszych żaluzji można korzystać przez długie lata. To gwarancja zadowolenia dla każdego klienta.

Żaluzje drewniane z naturalnego drewna produkowane pod Warszawą. Cennik żaluzji – zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami