ROLETY RZYMSKIE WARSZAWA

Rolety Rzymskie Warszawa

Rolety rzymskie od lat zachwycają bogactwem możliwości aranżacyjnych nawet najbardziej wymagających klientów. Są to zasłony okienne, które można podnosić mechanicznie, wykorzystując specjalnie sterowany elegancki łańcuszek, dopasowany do wykończenia całej rolety. Rolety rzymskie często doskonale zastępują tradycyjne firanki czy zasłony, ale dzięki swojej uniwersalności sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych, a także odważnych i klasycznych.

Oferujemy cztery modele rolet rzymskich, dostosowanych do konkretnych potrzeb klientów. Wszystkie rolety można wykonać z mankietami górnymi (dodatkowymi pasami tkaniny o wysokości 7 cm, które pełnią funkcję ozdobną, a także zakrywają mechanizm rolety), co jest wygodnym i estetycznym rozwiązaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji. Rolety rzymskie to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza, które jest inwestycją na lata. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i szeroki wybór kolorów i tkanin. Dzięki nim każdy może stworzyć wyjątkowe aranżacje wnętrz.

Rzymskie rolety – materiałowe, eleganckie wykończenie ramy okna

 

Nie można zaprzeczyć, że eleganckie rolety rzymskie to podstawa świetnego wystroju wszelkich wnętrz, niezależnie od tego, czy mówimy tu o pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym stylu, czy nieco bardziej klasycznym. Warto w tej sprawie skontaktować się z nami – w zakresie naszej oferty są między innymi żaluzje plisowane dostosowane do szerokości wnęki okiennej, rolety rzymskie (wykonujemy je ze sprawdzonych, solidnych materiałów), a także profesjonalne doradztwo w zakresie dobierania tego rodzaju ozdób do poszczególnych wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór rolet, które z pewnością dopasujesz do swojej ramy okiennej. Rolety dzień-noc w stylu klasycznym, a może żaluzje plisowane czy rzymskie rolety w nieco bardziej ekstrawaganckim stylu? Działamy na terenie Warszawy. Jesteśmy firmą, która dzięki doświadczonemu personelowi może świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Rolety rzymskie Warszawa, żaluzje drewniane… wszystko jest wykonane przez nas ze znakomitej jakości tkanin, niezależnie od tego, czy jest to roleta rzymska, czy inny element wyposażenia pomieszczenia. Z pewnością nie będziesz żałować współpracy z nami i skorzystania z naszych usług.

Jesteś zainteresowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami