Markiza balkonowa – poręczowa

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów, dlatego dbamy, by oferowane przez nas konstrukcje wyróżniały się funkcjonalnością i estetyką. Przykładem jest markiza balkonowa poręczowa, czyli połączenie skutecznej osłony przed słońcem i praktycznej ozdoby. Jej budowa składa się z ramion mocowanych do poręczy, co pozwala dostosować kąt pochyłu do indywidualnych potrzeb — możliwe jest utworzenie tzw. przysłonięcia pionowego. Przy podstawie oraz na końcach ramion znajdują się haki, do których zaczepia się belkę przednią z materiałem. Dzięki zastosowaniu ramion użytkownik ma większą swobodę w montażu, a cały proces ułatwia lekka konstrukcja markizy balkonowej. Odpowiednie naprężenie można osiągnąć poprzez zwinięcie nadmiaru tkaniny, co umożliwia równomierne rozłożenie natężenia światła — to niezwykle praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w upalne dni, niezależnie od wysokości danego budynku.

 

Markiza balkonowa poręczowa — praktyczność i estetyka w jednej osłonie

 

Poza praktycznością warto też wspomnieć o estetyce. Oferujemy Państwu markizy balkonowe poręczowe, których tkaniny dostępne są w wielu kolorach i zdobieniach np. w pasy. Dzięki temu z łatwością dopasujecie Państwo wygląd produktu do stylistyki zewnętrznej części elewacji. Każdy kolor wyróżnia się trwałością oraz odpornością na długotrwałą ekspozycję słoneczną i działanie pogody. Z kolei zastosowany materiał cechuje się optymalną przepuszczalnością powietrza i niewrażliwością na rozdarcia np. w wyniku zbyt dużego naprężenia.

 

Pomożemy w montażu markizy

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem, to do każdego zamówienia podamy całkowitą szerokość zewnętrzną osłony, łącznie z jej uchwytami i wysięgiem. Ponadto zakupioną markizę poręczową możemy zamontować zgodnie z rozmiarem posiadanej przez Państwa zewnętrznej przestrzeni budynkowej. W razie dodatkowych pytań zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo — pomożemy w wyborze produktu i uzgodnimy termin montażu. Z naszej strony zapewniamy terminowość, precyzyjność oraz pełen profesjonalizm. Gwarantujemy, że Państwa przestrzeń balkonowa będzie wyjątkowa, praktyczna i estetyczna!